• Çağrı Merkezi Yazılım - Çağrı Merkezi Programı - Hukuk Bürosu Çağrı Merkezi

Çağrı Katibim Özellikleri ve Diğer Santral Yazılımlardan Farklarımız

Mevcutta santral yazılımı kullanmıyor, cep telefonu ya da sabit telefon ile borçlu araması yapıyorsanız personellerinizin;

* Günlük kaç adet çağrı başlatıp/cevaplama yaptığınızı

* Çağrıların olumlu ya da olumsuz durumlarını

* Kaç dakika görüştüklerini

* Günlük / Aylık / Yıllık personel çağrı performansını

* Geçmişe dönük görüşme ses kayıtlarını

* Anlık olarak çağrıda/molada olduğu bilgisini

gibi birçok bilgi hakkında fikir sahibi değilsinizdir.

* Çağrı Katibim ; Uyap Sistemi İle %100 Uyumludur

* Uyap Sisteminden otomatik olarak toplu sorgu yapabilirsiniz.

* Çağrı Merkezi personeliniz Uyap sisteminde işlem yapabilir

* En düşük fiyat garantisi ile iddialıyız.

Çağrı Katibimi Ücretsiz 15 gün test edebilir satın alma şartı olmaksızın deneyebilirsiniz.

UYAP AVUKAT PORTAL İLE %100 UYUMLU


Çağrı Katibim ile yüksek performans, düşük maliyet raporlanabilir çalışma iş gücüne sahip olacaksınız. Personellerinizin arasında performans ölçümünü yapabileceksiniz. Çağrı Katibim diğer çağrı merkezi yazılımlarından farklı olarak hukuk bürolarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak suretiyle kurgulanmıştır. Çağrı Katibim ile uyap dosyalaınızı otomatik olarak sorgulayabilir , çağrı merkezi personellerinizin görmesini sağlayabilir, personellerinizin tekrar sorgulamasına gerek kalmaz.

Mevcut İca Takip Yazılımınla Entegre ; yani aynı anda kullanabilirsiniz, Diğer Santral yazılımlarına oranla %50 oranında daha ekonomiktir Çağrı Katibim sadece hukuk büroları için satışı yapılmaktadır. Kullanıcının istediği ek özelliklerin yapılması konusunda 3 iş günü içersinde eklenmesi taahhüdü veriyoruz Düşük yıllık destek ücreti garantisi Uyap bağlantınızı call center personellerimiz sorunsuz kullanabilir Uyap sistemi üzerinden toplu sorgulama yapabilir , sonuçları tüm çağrı merkezi personelleriniz görebilir. Yapay Zeka otomatik arama sayesinde nicelikli veriye ulaşıp olumlu arama sayınızı artırabilirsiniz.

Geleneksel Santral donanımının yerini alan, yazılım tabanlı bir IP PBX Santral'dır. Avukatlık ofislerine özelleştirilebilir çalışma kurgusu Kullanıcı dostu, basit anlaşılır ara yüzleri ile kolay yönetim Mevcut network yapısını kullanabilme özelliği Sanal Ses hizmetlerini kullanarak arama yapabilme özelliği Mevcut GSM (Mobil) hatlarını kullanarak arama yapabilme özelliği Sabit Telekom hatlarını kullanarak arama yapabilme özelliği Tüm görüşmelerin ses kaydını tutabilme özelliği Uyap Avukat Portal Tüm işlemlerini yapabilme Uyap Dağıtımı 118 Tckno ile Sms Gönderebilme (Evrak Gereklidir) 118 Tckno ile tüm operatörler numara sorgulama (Evrak Gereklidir) 118 Toplu Mail gönderimi (Evrak Gereklidir) Entegre telefon defteri ile arayan bilgilerini gösterebilme özelliği Akıllı çağrı yönlendirme özelliği ile çağrı yönetimi Entegre SMS sistemi ile kolay SMS gönderebilme özelliği Otomatik Sesli Mesaj dinletme özelliği Otomatik Arama (Predictive Dialer) özelliği Gelişmiş Raporlama Cevapsız Çağrıları Raporlama


Otomatik Arama - Predictive Dialer Predictive Dialer Sistemi; önceden belirlenmiş listelerdeki aranacak müşteri veya kişileri, otomatik olarak arayıp müşteri temsilcilerine otomatik olarak bağlayan sistemdir. Otomatik arama listesi oluşturma özelliği Otomatik aramaya başlama ve bitiş zamanı belirleyebilme Otomatik aramayı gruba veya kişiye aktarabilme Eşzamanlı olarak birden çok kişiyi arayabilme Meşgul ve Ulaşılamayan telefonları tekrar arayabilme Müşteri temsilcilerini anlık takip edebilme Personellerin görüşme istatistiğini raporlama Tüm görüşmelerin sürelerini ve istatistiklerini raporlama


Otomatik Sesli Mesaj Dinletme Sistemi Otomatik Sesli Mesaj Yazılımı; önceden belirlenmiş listelerdeki aranacak müşteri veya kişileri, otomatik olarak arayarak kayıtlı bir sesli mesajı dinleten sistemdir. Otomatik arama listesi oluşturma özelliği Otomatik aramaya başlama ve bitiş zamanı belirleyebilme Otomatik aramayı gruba veya kişiye aktarabilme Eşzamanlı olarak birden çok kişiyi arayabilme Meşgul ve ulaşılamayan telefonları tekrar arayabilme Tüm görüşmelerin sürelerini ve istatistiklerini raporlama İstenildiğinde mesaj bitiminde, telefonu/hattı müşteri temsilcisine aktarabilme

Call Center Voip Telefonu(Pc Telefonu) Tamamı Türkçe, kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı telefon yazılımı Arayan numara ve kişi bilgilerini gösterebilme özelliği Tek tuşla çağrı transferi yapabilme özelliği Diğer abonelerin Meşgul/DND durumunu gösterebilme özelliği Gelişmiş çağrı kaydı.(Arayan, Aranan, Cevapsız Çağrılar) CRM / Back Office Uygulamaları ile Entegrasyon özelliği Ekrandaki Numaraya ve Yeni Numaralara SMS gönderebilme özelliği Sim karta gelen SMS (Kısa Mesaj) görebilme özelliği Sim karttan SMS (Kısa Mesaj) gönderebilme özelliği

Çağrı Katibim / Taa Call Solution İcra ağırlıklı hukuk bürolarının ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş,

10 hukuk bürosunda 3 ay boyunca test edilmiş,gerekli güncellemeleri yapılarak tamamlanmış ve satışa sunulmuş tamamen size ait bir yazılımdır.

Çağrı Katibim / Taa Call Solution 'in maliyeti rakiplere oranla %30 daha düşük olmasına rağmen performansı %100 daha fazladır.

Çağrı Katibim / Taa Call Solution yazılımımızı ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız.

Ofisinizde kurulacak olan Server Santral sayesinde hem lokal ,hem de ofis dışında kendi santralinize bağlanarak işlem yapabileceksiniz.

Ses kayıtlarınız, müşteri bilgileriniz, borçlu bilgileriniz vb. tüm kayıtlarınız sizin kontrolünüzde, size ait sunucuda şifreli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Sistem üzerinden; TC kimlik no ile sms sorgu, TC kimlik no ile numara sorgu, Telefon ile kişi sorgu modüllerine sahiptir.(Btk Lisanslı Firma İle Sözleşme İmzalamanız Gerekmektedir.)

Uyap Avukat Portal sistemi ile tamamen entegre çalışarak güncellemelerini sürekli takip etmektedir. Detaylı bilgi ve ücretsiz deneme talebiniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

shayazilim@gmail.com posta adresine mail atmanız halinde tarafınıza KVK bilgilendirme ve Çağrı Katibim teklif maili gönderilecektir.


15 Gün Denemek isterseniz Kurulum Şehir Dışı Olması Halinde 3000 TL Ödeme Alınır. Satın alma gerçekleşir ise Toplam Ücretten Düşülür eğer satın alma oluşmaz ise bu ödenen ücret geri ödenmez ve cihazların 10 iş günü içerisinde geri gönderilmesi talep edilir.

Yazılıma eklemek istediğiniz özellikler olması halinde güncelleme gündemine alınıp uygun görülmesi halinde güncelleme yapılır ve ek hiçbir ücret talep edilmez.

Not: Ek Kullanıcılara İlave Yazılım Ücret Talep Edilmemekte olup sadece Kulaklık Vs Maliyeti Kullanıcıya aittir. Santralin Kaldırabildiği kadar ek Agent Yazılımı ilave edilebilir. Size Tahsis Edilen Santral Aynı Anda 25 Agent Sorunsuzca Çalışabilir.

Cihazların 24 ay garantisi olup, çalışmanız etkilenmemesi amacı ile garanti tarafımızdan verilecektir.

Örn; Fct cihazınız çalışmıyor ve iş yapamıyorsunuz bize bildirmeniz halinde yeni ürün tarafımızdan size kargo ile gönderilir eskisi sizden talep edilir. Sonrasında cihazın neden çalışmadığı tespit edilir ona göre bir bilgi verilir. Buradaki amaç çalışmanızı aksatmamaktır. Yeterli stokumuz mevcuttur.

Sistemde problem olması halinde; uzak bağlantı ile sorunu gidermekteyiz. Yerinde müdahale gerekmesi ve tarafımızdan kaynaklanan bir problem olması halinde ek bir ücret talep etmeksizin yerinde müdahale yapacağız , lakin kullanıcı kaynaklı olması halinde ulaşım,konaklama ve mesai masraflarını talep etme hakkımız saklıdır.

https://shayazilim.com/ Firma Web Sitemiz.

https://cagrikatibim.com/ Yazılım İle Alakalı Web Sitemiz.

https://www.linkedin.com/company/shayazilim Linkedin Sayfamızda Firma Detayları Görebilirsiniz.


Çağrı Merkezi Yazılım - Çağrı Merkezi Programı - Hukuk Bürosu Çağrı Merkezi

  • Marka: SHA YAZILIM
  • Ürün Kodu: YAZILIM
  • Stok Durumu: 1000
  • $0,00

  • Vergiler Hariç: $0,00

Benzer Ürünler

Çağrı Katibim , Çağrı Merkezi Programı

Çağrı Katibim , Çağrı Merkezi Programı

Mevcutta santral yazılımı kullanmıyor, cep telefonu ya da sabit telefon ile borçlu araması yapıyorsa..

$0,00 Vergiler Hariç: $0,00

Çağrı Katibim , Çağrı Merkezi Programı , Call Center Yazılımı

Çağrı Katibim , Çağrı Merkezi Programı , Call Center Yazılımı

Mevcutta santral yazılımı kullanmıyor, cep telefonu ya da sabit telefon ile borçlu araması yapıyorsa..

$17.700,00 Vergiler Hariç: $15.000,00

Etiketler: asistan34-asistan-34-asistan-call-center-hukuk-otomasyon-uyap Çağrı Katibim, ÇağrıKatibim, call center programı, Ücretsiz Çağrı merkezi yazılımı, Çağrı Merkezi Yazılımı | Çağrı Merkezi CRM Yazılımı, Ücretsiz Çağrı Merkezi Yazılımı, Çağrı Merkezi Kurulumu